POZOR!
Měření geometrie osobních a lehkých dodávkových vozidel na vlastní laserové geometrii Ravaglioli !
>>> >>> >>> >>> >>> >>>

Stránky VRcar.cz Vám přinášení informace o autoservise v Prostějově, ve kterém si můžete nechat pohodlně opravit Vaš vůz na jednom místě od diagnostiky přes mechanické opravy, autoelektro, geometrii, pneuservis, klimatizaci. Současně zde najdete informace o všech dalších službách a akčních nabídkách. Děkujeme za návštěvu a věříme, že se budete rádi vracet...


Rychlý kontakt

VRcar.cz
Vladimír Růžička
Tel.: +420 608 102 892

Kde nás najdete?
Přezutí pneumatik v Prostějově od 480,-Kč.

Zimní pneumatiky jsou základ

Zimní výbava začíná u zimních pneumatik s dostatečnou hloubkou dezénu Samozřejmě je třeba mít na mysli, že zákon stanovuje užívání "zimní výbavy" na vozidle už od 1. listopadu. Pokud jsou ty vaše již staré a nemají dostatečnou hloubku dezénu nebo zkrátka potřebujete nové pneu zavolejte, než objednáte jinde - neprodávanější rozměry pneumatik máme pro své zákazníky za super ceny a pneu vám i rovnou přezujeme.

V zimním období je také důležitá kontrola provozních náplní, především pak chladící kapaliny a dostatečné koncentrace nemrznoucí směsi v ní. Příliš naředěná směs, ani samotná destilovaná voda sem v zimě nepatří. Nezapomeňte také na zimní směs do ostřikovačů a její používání. Je důležité, aby zimní směs byla nejen v nádržce ostřikovače, ale také v čerpadle, hadičkách a tryskách - jinými slovy aby nahradila tu letní, u které je vůně důležitější než obsah ethanolu a to v celém systému ostřikovačů.

Doporučujeme taktéž provést "zimní kontrolu" filtrů, podvozku a brzd na voze, s čímž Vám rádi pomůžeme.

* Kompletní přezutí osobního vozu s plechovými disky Vám provedeme za skvělou cenu 480,- Kč *

Geometrie osobního vozu Ravaglioli Prostějov pouze za 540,- Kč
AKCE - Certifikovaná montáž tažných zařízení SVC, Bosal a Vamont.

Certifikovaná montáž tažných zařízení SVC, Bosal a Vamont.


Všechny ceny uvedené na tomto webu jsou včetně DPH.